Over Q-Fin

”PUSHING THE EDGE”

Q-Fin ontwikkelt, bouwt en levert oplossingen voor het ontbramen, afronden en finishen van metalen plaatdelen. Daarbij zorgen wij ook voor efficiënte handling, inzicht in performance en hoge betrouwbaarheid. alles voor maximale output.

Bij Q-Fin helpen we organisaties die een indruk willen achterlaten. Bedrijven die klaar zijn om aan de slag te gaan met hun 4.0 versie. Die geloven dat eenvoudige productieprocessen geen belemmering zijn, maar een kans om je te onderscheiden van de rest. Precies zoals wij ons ook willen onderscheiden.

 

Neem contact op

Onze Kernwaarden

1. Pushing boundaries

BEKEND ALS DE BESTE IN EUROPA

  • Wij helpen onze klanten het verschil te maken
  • Machines met de hoogste output
  • Samen grenzen verleggen
  • Focus op rendement
  • Onze machines zijn de nieuwe norm

2. Only for the best

MÉT EN VOOR DE BESTE KLANTEN

  • Voor de klanten die het verschil willen maken
  • Hoogwaardig en esthetisch machinepark
  • Samen onze machines nog beter maken
  • Klantbeleving op hoog niveau
  • Betrouwbare partner

3. Innovating together

ONZE KENNIS WORDT JOUW VOORDEEL

  • Innovatie zit in ons DNA
  • Buiten bestaande kaders opereren
  • Altijd op zoek naar optimalisatie
  • Kijken naar wat de markt écht nodig heeft
  • Eén team in een moderne werkomgeving

De historie van Q-Fin

Stap voor stap en jaar voor jaar heeft onze tijdlijn de groei mogen doorstaan. Van het eerste pand, eerste missie tot waar we nu zijn gekomen. Samen bouwen we verder aan een toekomst vol innovatieve oplossingen. Op de tijdlijn zie je niet alleen onze geschiedenis, maar ook de groei op het gebied van nationaal, internationaal en het aantal medewerkers.

 

Ontmoet ons Team

Met de beste mensen, voor de beste partners. Samen zorgen voor een passende oplossing en service gericht met uw eisen en wensen.

Een van onze medewerkers nodig? Neem gerust contact op en wij helpen u maar al te graag verder.

Patrick van Scherpenseel
Account Manager Benelux
+31(0)643067005 p.scherpenseel@q-fin.nl
Anton Bax
Directeur
+31(0)497581018 a.bax@q-fin.nl
Martijn Coppens
Operations & Service Manager
+31(0)497581018 m.coppens@q-fin.nl
Fred Post
Account Manager Duitsland
+49(0)15140079146 f.post@qfin-finishing.de
Jonas Koch
Account Manager Duitsland
+49(0)1714753726 j.koch@qfin-finishing.de
Joost Kouwenbergh
Business Officer
+31(0)497581018 j.kouwenbergh@q-fin.nl
Lotte Verkuijlen
Marketeer
+31(0)497581018 l.verkuijlen@q-fin.nl
Maaike Martens
Marketeer
+31(0)497581018 m.martens@q-fin.nl

Deel uit willen maken van ons team?

Wij zijn altijd opzoek naar ambitieuze teamplayers. Via onderstaande button komt u terecht bij onze openstaande vacatures.

Versterk ons team

Certificaten & Awards

In de loop der jaren hebben we verschillende mooie certificaten & awards mogen behalen.
Dit laten we dan ook graag zien.

Bekijk onze oplossingen

Heb je een vraag of wil je een afspraak maken?

"*" geeft vereiste velden aan

Patrick van Scherpenseel
Account Manager Benelux
+31 (0)6 43 06 70 05 p.scherpenseel@q-fin.nl