SER600

Dé compacte alles-in-een finishmachine

Met deze machine kun je een grote afronding (R2+)  aanbrengen aan je metalen snijdelen tot 600 mm breed. Verder is deze machine geschikt voor de volgende bewerkingen: ontbramen, slijpen, afronden, Radius 2+, slakken verwijderen. oxidehuid verwijderen, ruwheid slijpen en lijnfinishen. De ideale machine voor het finishen van plaatdelen die gepoedercoat of verzinkt dienen te worden.

Meer informatie

Ik zou graag de gedetailleerde technische specificaties van deze machine ontvangen.

"*" geeft vereiste velden aan

Q-Fin

Q-FIN Quality Finishing Machines
Wilgenakker 8
5571 SJ Bergeijk
Nederland
t. +31 (0)497 58 10 18
info@q-fin.nl

  • 5-Stations machine met magneetondersteuning voor ferro metalen
  • Betere afronding op zowel binnen- als buitencontouren
  • Optioneel automatische hoogteverstelling op zowel de slijp- als borstelaggregaten
  • Eenvoudig bedienbaar HMI scherm met instelbare programma's
  • Combinatie van bewerkingen mogelijk in één doorgang

Get your
competitive
edge

SER600

Met de SER600 brengt Q-Fin een machine op de markt die in één doorgang een radius van 2+ mm op de randen van het product kan realiseren. Het betreft geen standaard machine die indien gewenst ook een grote afronding kan geven, maar een machine die specifiek is gebouwd voor een R2+ op staal.

De machine heeft vijf bewerkingsstations en is daarmee uniek. Een schuurband en vier borstelunits zorgen voor een perfecte afronding op het product. De SER600 met magneetondersteuning is geschikt voor het bewerken van stalen plaatdelen tot 600 mm breed, met een dikte vanaf 4 tot 170 mm. De lengte van de producten is onbeperkt. Voor producten die gepoedercoat of verzinkt moeten worden is deze machine ideaal. Behalve voor kanten afronden kan deze machine ook ingezet worden voor het verwijderen van slakken of oxidehuid

SER600
Transportbandsnelheid instelbaar 0.3 - 8 m/min
Productfixatie Magneetondersteuning
7,5 kW slijpunit met frequentieregeling 1
2,2 kW borstelmotor met frequentieregeling 4
7,5 kW rondborstelmotor met frequentieregeling 2
Minimale werkstukafmetingen 80 x 80 mm
Maximale werkstukbreedte 600 mm
Maximale werkstukhoogte 170 mm
Aansluitwaarde machine 400 V, 50 Hz, 32 A, 16 kW
Afmetingen (L x B x H) 3640 x 1585 x 2085 mm
Gewicht 3560 kg
Technische specificaties opvragen

Klant verhalen

Van Bussel, Asten

Hoe de specialisten van Van Bussel hun doorlooptijd kunnen verkorten met de machines van Q-Fin.

Bekijk alle klantverhalen

Test deze machine in onze showroom

Ben je geïnteresseerd in een van onze machines, maar wil je deze eerst in actie zien? Plan dan een vrijblijvende demonstratie in onze showroom. Mocht het niet mogelijk zijn om langs te komen in onze showroom dan kun je ook jouw eigen producten naar ons sturen voor een demonstratie op afstand. Neem contact met ons op voor meer informatie, en we zullen met je in contact komen over data en mogelijkheden.

Plan een demo-afspraak Stuur je producten op

Ontdek wat bij deze machine past

KLAAR OM
SNELLER TE WERKEN?

Neem contact op voor meer
informatie of een demo.

Maak een afspraak

Patrick van Scherpenseel
Sales Manager Benelux
+31 (0)6 43 06 70 05 p.scherpenseel@q-fin.nl